28 sierpnia 2017

Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty z crowdfundingu

Zachęcamy Was do udziału w dwóch spotkaniach. Pierwszym wprowadzającym (szkolenie teoretyczne) i drugim warsztatowym (praca nad Waszymi pomysłami).

Jeśli masz już spore doświadczenie z crowdfundingiem, tzn. posiadasz skonkretyzowany pomysł, ale masz świadomość, że trzeba go  jeszcze doszlifować, pomiń część teoretyczną i od razu zapisz się na warsztaty!


Harmonogram spotkań:

Szkolenia STANDARD (część wprowadzająca/teoretyczna) odbedą się w dwóch terminach (dla uczestnika do wyboru jeden termin):

11.01.2018 w godzinach 17:30-20:00

13.02.2018 w godzinach 17:30-20:00

Szkolenia PRO (część uzupełniająca/warsztatowa) odbedą się w następujacych terminach (dla uczestnika do wyboru jeden termin):

13.01.2018 w godzinach 10:00-15:00

20.01.2018 w godzinach 10:00-15:00

27.01.2018 w godzinach 10:00-15:00

24.02.2018 w godzinach 10:00-15:00

10.03.2018 w godzinach 10:00-15:00


Nasi eksperci. To oni będą Was wprowadzać w świat crowdfundingu.

AGA PŁOSKA

„Cel to marzenie z datą realizacji” (Napoleon Hill), określa jej zawodową i prywatną ścieżkę. Uczy i zachęca do realizacji projektów wykorzystując crowdfunding.

Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, gdzie specjalizowała się w analizie fuzji i przejęć w Europie, a także pracowała przy projektach związanych z alternatywnymi źródłami finansowania przedsiębiorstw. Tak trafiła na crowdfunding, który zagościł na stałe w jej sercu. Zaczynała z platformą wspólnyprojekt.pl. Teraz najłatwiej ją znaleźć na AgaPloska.com.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, więc gościnnie prowadzi zajęcia z zakresu alternatywnych metod finansowania przedsięwzięć dla studentów trójmiejskich uczelni.

Odwiedź stronę Agi i poznaj ją lepiej.

 

MACIEJ PÓŁROLNIK

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku finanse i bankowość. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym i w procesach pozyskiwania finansowania, w tym crowdfundingu (udziałowego i nieudziałowego). Autor wielu artykułów o tematyce sharing economy oraz crowdfundignu i crowdinvestingu. Doradza i wspiera startupy w zakresie strategii rozwoju, pozyskiwania kapitału. Pasjonat nowych technologii i niestandardowych rozwiązań w biznesie. Prywatnie instruktor tańca, miłośnik motocykli i sztuk walki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robi Maciej? Koniecznie zajrzyj na jego stronę.


Wsparcie w tworzeniu kampanii

Jeśli po szkoleniach stwierdzisz, że jesteś gotowy na poważnie wziąć się za tworzenie własnej kampanii, a my zobaczymy drzemiący w Twoim pomyśle potencjał, to z przyjemnością otoczymy Cię wszelkim potrzebnym wsparciem. Otrzymasz od nas doradztwo, wsparcie marketingowe i pozytywny zastrzyk energii, kiedy będziesz opadać z twórczych sił.

Dowiedź się więcej o Programie „Wystaruj w crowdfundingu”.

Spotkania, seminaria, warsztaty

Żeby uzupełnić posiadaną przez Ciebie wiedzę będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących, na których będziemy mówić o finansowaniu społecznym, ale nie zabraknie również tematów związanych z rozwojem firmy, marketingiem, prawem.


Czego od Was oczekujemy?

Dużego zaangażowania i otwartości na nowe rozwiązania. Zrealizowanie dobrej kampanii crowdfundingowej wymaga wysiłku i to od Ciebie będzie w dużej mierze zależało, czy uda Ci się zrealizować zakładane cele. My zadbamy o to, abyś otrzymał odpowiednią wiedzę i właściwe narzędzia.


To jak? Chcesz dołączyć do Programu?  

Dobrze wiemy, że masz więcej pytań. Warto porozmawiać o szczegółach:

a.malinowska@inkubatorstarter.pl


Jak przystąpić do programu?

Wypełnij formularz aplikacyjny.

Zapoznaj się z regulaminem: REGULAMIN udziału w szkoleniach CFP

Chcemy, dowiedzieć się kim jesteś i jaki masz pomysł, żeby stworzyć maksymalnie dobrze dobraną grupę twórczych osób, które będą się wzajemnie wspierać przy tworzeniu własnych kampanii crowdfundingowych.

Złożyłem formularz aplikacyjny i co dalej?

Po zweryfikowaniu zgłoszeń damy Wam znać czy dostaliście się na szkolenie i w jakim terminie się ono odbędzie.