KONKURS DLA STUDENTÓW „CROWD-DEN”

Wraz z Wydziałem Ekonomicznym UG oraz Wydziałem Zarządzania UG mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów do wyjątkowego konkursu „CROWD-DEN” w ramach którego wyłonimy najlepsze pomysły crowdfundingowe, które wesprzemy w przygotowaniach do wejścia na wybraną platformę społecznościową.

Co Was czeka w najbliższym czasie?

Wykład wprowadzający o crowdfundingu | 17 kwietnia 2018 8:30 | Aula B na Wydziale Ekonomicznym

Speed dating, czyli spotkania z ekspertami | 14 maja 2018 17:00 | Crazy Room Inkubator Starter ul. Lęborska 3b

Wielki finał | 30 maja 2018 | Aula B na Wydziale Ekonomicznym

Podczas wykładu zostaniecie wprowadzeni w świat crowdfuningu przez Agnieszkę Płoskę, która o finansowaniu społecznościowym wie praktycznie wszystko.

Następnie będziecie mieli okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z ekspertami, który udzielą Wam praktycznych wskazówek i pomogą dopracować Wasze projekty. Zapisać się na Speed dating będziecie mogli do 10 maja. Zapisz się tutaj.

I na koniec WIELKI FINAŁ, podczas którego najlepsze pomysły zostaną zaprezentowane przed publicznością i ekspertami. Jeśli w którymś dostrzeżemy crowdfundingowy potencjał, to zaprosimy jego autorów do udziałów w naszym Projekcie „Crowd Fund Port”, w którym otoczymy pomysł dodatkowym wsparciem i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zwiększyć jego szansę na sukces podczas kampanii crowdfundingowej.

Zgłoś swój pomysł na WIELKI FINAŁ wypełniając formularz aplikacyjny. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25.05.2018.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *