07.03.2018 | 7 kroków, aby skutecznie wykorzystać crowdfunding dla Twojego biznesu

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z Bartoszem Malinowskim, założcielem agencji  WeTheCrowd, która kompleksowo zajmuje się tematem crowdfundingu i crowdsourcingu.

Na swojej stronie Bartosz wraz z zespołem dzieli się ogromną wiedzą z obszaru finansowania społecznościowego, dobrymi praktykami i inspiruje do działania. Wraz z Marcinem Giełzakiem jest współautorem książki „Crowdfunding. Zrealizuj swój pomysł ze wsparciem cyfrowego tłumu”. Niebawem w sklepach pojawi się jego kolejna książka, o której również opowie podczas spotkania w Starterze.


Zapraszamy wszystkich, których ciekawi temat crowdfundingu.

Data spotkania: 07.03.2018

Godzina: 17:00

Zapisy: Zgłoś się!


Czego się dowiecie podczas spotaknia:

7 kroków, aby skutecznie wykorzystać crowdfunding dla Twojego biznesu

Finansowanie społecznościowe to metoda, która sprawdza się świetnie w przypadku projektów aktywistów, artystów i innowatorów. Crowdfunding jest coraz popularniejszy i coraz bardziej otwarty na nowe podmioty. Czy Twój biznes również może zyskać wsparcie finansowe internautów? I czy chodzi wyłącznie o pieniądze?

Na spotkaniu opowiem Wam o 7 krokach, które pozwolą dobrać właściwą metodę, platformę, strategię i wiele więcej. Szczególną uwagę poświęcę crowdfundingowi udziałowemu, który niebawem (dzięki regulacjom) otworzy morze kapitału przed polskimi startupami – i nie tylko!


O prowadzącym:

Bartosz Malinowski konsultant i założyciel agencji WeTheCrowd. Ekspert, strateg i publicysta w obszarach nowych mediów i modeli biznesowych. Założyciel agencji WeTheCrowd, współautor książki „Crowdfunding” i vloga Bez/Schematu. Doktorant Zarządzania na UŁ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *